ana sayfa kurumsal uzmanlıklarımız referanslarımız iletisim
Yardim Merkezi
Bir Web Sitesi Nasıl Kaybettirir? WEB TASARIMINDA BAŞARI Google Adwords Danışmanlığı 3D 360º Sanal Tur Canlı Destek Mail Marketing SMS Marketing Faks Marketing İnternet Marketing Viral Marketing Domain Hosting Sosyal Ağ Projeleri Facebook ve diğer Reklam Programları
WEB TASARIMINDA BAŞARI

Web tasarımında başarının önemi, web tasarımının görsel lezzetinden de önce gelir. Web tasarımında başarıyı nasıl tanımlar ve ölçebiliriz. Bir firma veya proje için hazırlanan web tasarımının, yapılan web sitesinin sağlayacağı direkt ve dolaylı faydalar o web tasarımındaki başarıyı gösterir denilebilir.
Tabi bu faydaların sağlanabilmesi için gerekli olan web tasarım ve yazılım teknolojileri altyapısı ile görsel ve kreatif zekaya sahip, alanında uzmanlaşmış, referansları ve bu referansların altındaki imzalar ile kendilerini ispat edebilen kuruluşlarla çalışmak en önemli başlangıç ayağı.
Web tasarımının başarılı olması için hedeflerin gerçekçi olması, hedeflere adım adım ilerlenmesi ve bu ilerlemenin gözlenebilir olması gerekir.
Başarılı Web Tasarım için öncelikle hazırlanan görsel tasarım firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak hazırlanmalı, sadelik ve kurumsallık ziyaretçiyi yormamalı ve başarılı navigasyonu ile de site içinde kaybolmadan kolay gezilebilmelidir. Web tasarım çalışmalarında yeni teknolojileri kullanmak sayfanın daha hızlı açılmasını, ziyaretçinin sıkılmadan ve terketmeden rahat kullanabilmesini sağlar.
İleri seviye web tasarım ve kodlama bilgisi ile hazırlanan web siteleri Google da yapılan konusu ile ilgili aramalarda ilk sıralarda çıkar. Örnek olarak; Google ve diğer arama motorlarında - kuru yemiş, kuruyemiş, kuruyemis, kuru yemis, KURUYEMİŞ, KURU YEMİŞ, KURUYEMİS, KURU YEMİS - gibi aramalarda ilk olarak karşınıza çıkan Çelik Kuruyemiş ve -dondurma- kelimesinde ilk 10 içinde bulunan Akdeniz Dondurma tarafımızdan başarıyla tamamlanmış projeler olarak gösterilebilir. İnternette Dünya çapında, Türkiye genelinde ciddi bilinirlik ve saygınlık kazandıran bu sonuç web tasarım başarısıdır. Yeni bayilik ve partnerlik talepleri, satınalma talepleri birden inanılmaz seviyelerde artış göstermektedir. Kriz dönemlerinde bile firmalar bu yöntemle gelen teklifleri acele etmeden değerlendirerek yeni başarı stratejileri oluşturabilecektir. Girişimcilerin ve firmaların bundan daha uygun bir şekilde pazara girmeleri günümüz koşullarında pek mümkün değildir. Kısacası - Kazandıran Web Tasarımı, Başarılı Web Tasarımıdır.

Son Söz: Ya başarılı bir web tasarımı yaptırmalısınız ya da internetten bir beklentiniz olmamalı.

 

Son Projemiz


  Proje Detayı
Antalya daki  Firmalara Online Ulaşarak Ticaretinize Katkıda Bulunabileceğiniz Portalımız

Hızlı İletisim

Canlı Destek

  Detaylı iletisim

   AREATURK
Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi | Site Haritası
AreaTURK Teknoloji Ankara, Antalya, Afyon, İstanbul, Denizli Internet, Medya, Reklam, Film Yapım, Bilişim, Yazılım, Web Tasarım, Telekomünikasyon Satış, Pazarlama ve Dağıtım